LAT NA RYNKU

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW

ZAMÓWIONYCH OBIADÓW

Dlaczego AGANA?

 

A dlaczego nie? W końcu jesteśmy kreatywną agencją reklamową z Poznania. Działamy od ponad 19 lat. Dzięki temu zdążyliśmy dobrze poznać rynek i jego wymagania. Specjalizujemy się w projektowaniu opakowań oraz opracowywaniu materiałów wspierających bezpośrednio sprzedaż (ATL, BTL). Tworzymy systemy identyfikacji wizualnej, strategie marketingowe, kreujemy i wspieramy w budowaniu świadomości marki.

Wieloletnie doświadczenie oraz różnorodna oferta pozwala nam na podejmowanie rozmaitych zleceń, od podstawowych prac projektowych, po realizację kampanii reklamowych. Pracujemy zarówno dla dużych koncernów posiadających skrystalizowaną wizję rozwoju, jak również dla małych firm, które tej wizji dopiero poszukują. Z większością Klientów współpracujemy od wielu lat, co świadczy o dużym zaufaniu z ich strony, skuteczności naszych działań oraz projektów i jest jednocześnie dla nas najlepszą rekomendacją.

STRATEGIA

Chcesz osiągnąć sukces? Zacznij od zbudowania silnej marki. My wiemy jak ją stworzyć. Zadbaj już dziś o istotny fundament dla swojego biznesu.

BRANDING

Czasem symbolika prostych słów znaczy więcej niż wiele wypowiedzianych zdań. Dopracowanie wszystkich szczegółów poparte wiedzą i doświadczeniem kształtują prawdziwy brand.

IDENTYFIKACJA

Wiemy jak istotny jest wizerunek marki na rynku, jej wiarygodność, siła i zasięg. Utrwal firmę w świadomości  Klienta. Nie tylko pierwsze wrażenie ma znaczenie.

OPAKOWANIA

Udowadniamy, że jednak liczy się to co na zewnątrz, co widoczne gołym okiem. Projektując nowoczesne, niebanalne layouty zawsze staramy się wydobyć najlepsze cechy każdego produktu.